KPM

Jak to vše začalo?

Jednou, je to asi rok a půl zpátky, jsem potkal svou dobrou kamarádku, kterou jsem stašně dlouho neviděl. Slovo dalo slovo,  šli jsme na kávičku, pak dvě deci vínka, pak další dvě deci a super  nálada byla tu.

Nejdříve jsme si Povídali  jen tak o životě,  postupně úměrně s množstvím vypitého vínka  náš rozhovor sklouzával na lechtivější témata.

Tau už jsi vdaná?, ptám se. Jo už asi dva roky, říká Monika. A dobrý?ptám se. Michal je výbornej kluk, bleskově odpovídá Monika.  Já jsem už taky ženáč, povídám jejímu výstřihu.  Usměje se, vzpomínám, že jsme kdysi k sobě něco cítili, nikdy to však nepřerostlo v nějaký vztah. Ani už nevím, co nám do toho tenkrát vlezlo. Usmála se, ňadra jí mírně zavibrovala. Proč nám to vlastně nevyšlo, povídá?

Trochu se začervenám, cítím trému, jak malý školák. Pokrčím rameny. Levé bradavce se jakoby omlouvám, že jsem ji nikdy neměl v ústech.  Už nevím, vymáčknu se.

Objednávám dvakrát laté a sodu. Vzpomínáme na další spolužáky, kdo co dělá, kdo se vdal a kdo se už  rozvedl.

Čas příjemně plynul,  fascinovaně jsem sledoval její štíhlé tělo a pevná prsa. Nemohla si toho nevšimnout, ani já jsem jí asi nebyl lhostejný. Zavíráme, slyším z úst servírky s mramorovým obličejem.

Tak, chvíli sbírám odvahu, půjdeme ještě někam?

Už budu muset jít, Michal…, začala  a odmlčela se, si už asi bude dělat starosti. Tak dáme ještě dvě deci, bydlím nedaleko, škemrám. Ne opravdu…., jen chvilku,  kontruji.

Hmmm, povzdechne si, tak co s Tebou, usměje se nakonec. Jdeme, rázně zavelí.  Chytnu ji za ruku, jakmile cítí můj stisk, přitulí se na pár sekund, a pak si asi vše uvědomí a zase se trochu odtáhne. Tak dorázíme až ke mně domů. Otvírám potichu dveře kvůli sousedům a už jsme uvnitř. Pojď dál,  šeptám. Odlož, si, přinesu něco k pití.  Odcházím do kuchyně, hledám rychle nějakou lahvinku. Máš to tu pěkný, volá na mě. S lahví Savignonu se vracím zpět. Monika se opírá o dveřní křídlo a smyslně se vlní v bocích. Sotva překročím práh, vrhne se na mě. Konečně ji držím, pevně svírám její zadek a na svých prsou cítím její tvrdé bradavky. Vychutnávám si ten pocit, jako bych objímal ženu poprvé. Jazyky v našich ústech svedli několik bitev, aby se nakonec o sobe jen něžně dotýkali. Svléknou její šaty bylo dílem okamžiku,. Zřítili se k mým nohám do beztvaré hromádky, jakoby  její tělo nikdy nenosily. Každou chvílo hrozilo, že její bradavky explodují. Proto jsem neriskoval a osvobodil jsem je ze zajetí  dvou černých teplých  košíčků.  Vrněla mi do ucha, tak pojď zašeptala. Svalili jsme se na postel, jednou rukou jsem jí přejížďěl  od pupíku až ke kundičce, schované v černých mini kalhotkách…..

Nakonec to však dopadlo úplně jinak, než jsem si představoval. Já udělal ji a ona mě, ale jen rukou. Bylo to však trochu jiné, moc pěkné.

KPM - to je klub přátel masturbace, seznamka naopak, sexuální dobrodružství nejen v Brně TOPlist Xxx.CZIN.eu